Kas ir fotogrāmata?

Vai Tev ir pazīstama situācija, kad Tev ir daudz fotogrāfiju no kāzām, ceļojumiem, jubilejām vai bērnu fotogrāfijas? Visas šīs bildes ir izmētātas dažādos diskos, flesh atmiņās vai citos elektroniskajos datu nesējos.
Vislabākais risinājums ir pasūtīt fotogrāmatu! Fotogrāmata ir kā īsta grāmata, no Tavām fotogrāfijām veidots fotoalbums ar oriģinālu dizainu un saturu, kuru veido Tu pats, izkārto savas fotogrāfijas lappusēs tā kā Tev patīk, pieliec aprakstus pie fotogrāfijām, lai Tu atcerētos, un citiem arī būtu skaidrs, ko Tev nozīmē šī fotogrāfija. Fotogrāmata tipogrāfijā tiek kvalitatīvi izdrukāta un iesieta cietajos vākos vai cietajos fotovākos. Tavas bildes tiek drukātas uzreiz fotogrāmatas lapaspusēs digitāldrukā uz krītpapīra un iesietas vākos gluži kā īsta grāmata.

 

Fotogrāmata iesieta cietos vākos - Tavas atmiņas šādā fotogrāmatā glabāsies droši un ilgi. Veidojot savu fotogrāmatu, Tev ir iespēja izvēlēties izmēru A5, A4, A3 formātā (horizontālu vai vertikālu), kā arī 30X30 cm izmēra fotogrāmatu.

Tu vari izvēlēties kādu no piedāvātajiem standarta vāku veidiem (vienkrāsaini, ar vai bez lodziņa )  vai veidot pats savus individuālus  fotovākus - ar personīgām fotogrāfijām uz vāka. Katru fotogrāmatas vāka attēlu (priekšējo un aizmugurējo) Tu vari veidot savādāku, pievienojot vienu vai vairākas bildes, kā arī tekstu un fonu pēc saviem ieskatiem.

 

 

 

Standarta vāki - izvēlies standarta vākus, un Tavā īpašumā nonāks albums iesiets cietos vākos kādā no 10 krāsām:

Fotovāki - Izvēlies fotovākus, un Tava fotogrāmata izskatīsies īpaši eleganti! Šāds albums būs tikai Tev.

 

Savu fotogrāmatu vari padarīt interesantāku, lapaspušu fonā ievietojot ne tikai jebkuras krāsas fonu vai kādu no sagatavotajiem fona attēliem, bet arī Tavu izvēlētu bildi. Vari pievienot dažādas dekorācijas - rāmīšus bildēm un krāsainas aplikācijas.

Lodziņš - lodziņš ir pieejams standarta cietajiem vākiem, tas piedod fotogrāmatai pabeigtības sajūtu. Lodziņā ir redzams fotogrāmatas 1. lappuses fragments, Tu varēsi redzēt kādu notikumu vai tēmu glabā Tava fotogrāmata.

Atceries! Ja veidojot savu fotoalbumu esi sapratis, ka vēlies citu izmēru, neuztraucies, jebkurā brīdī, aizejot uz fotogrāmatas izmēru, Tu varēsi to nomainīt!

 

Izvēlies papīru uz kura tiks drukāta Tava fotogrāmata:

Standarta papīrs ir 170 g biezs (parastais ofisa papīrs ir 80 g biezs) krītpapīrs ar glancējuma efektu ikdienišķām fotogrāmatām.

Deluxe papīrs ir 200 g biezs matēts īpaši balts nekrītots papīrs prasīgiem klientiem - Tavas fotogrāfijas būs košākas ar labāku krāsu pāreju.

 

 
 

Lapu laminēšana

Lapu laminēšana ir jau nodrukātu lapu pārklāšana ar plānu plēvīti, kura piešķir fotogrāmatas lapām ļoti noderīgas īpašības:

- tās neplīst - mūsu eksperimenti rāda, ka laminētas lapas var šķirstīt 1000 reizes un vairāk un tās vienalga paliks kā jaunas, to pierāda mūsu fotogrāmatu paraugi, kuri ir pabijuši vairākās izstādēs.

- tās ir viegli notīrīt - vai ir pazīstama situācija, kad uz lapām uzmesta kāda kūciņa vai tā tiek paņemta ar netīrām rokām un grāmata, atklātnīte vai kāds dokuments tiek neglābjami nosmērēts? Izvēloties lapu laminēšanu, Tev vairs nebūs jābaidās, ka to paņems rokās bērni, vai kāds ciemiņš nejauši uzmetīs kūkas gabaliņu. Pateicoties izturīgajai plēves kārtiņai, Tu netīrās fotogrāmatas lapas vienmēr varēsi notīrīt ar mitru drānu. Tava fotogrāmata būs vienmēr tīra!

Izvēlēties kādu no diviem laminēšanas veidiem

Glancētu

Glancēts lamināts piešķirs papildus kontrastu Tavām fotogrāfijām un fotogrāfijā iemūžinātās atmiņas kļūs košākas - zāle kļūs zaļāka, debesis zilākas un rozes sarkanākas.

Matētu

Matētu laminātu ir grūti atškirt no papīra - Tavas fotogrāmatā iemūžinātās atmiņas kļūs eleganti matētas, noslēpumainas un mierīgas.

 

Kāpēc pasūtīt Foto Grāmatu?

1)  Fotogrāmatai ir oriģināls dizains;
2) Fotogrāmatas bildes ir īstas, izdrukātas digitāldrukā uz krītpapīra un iesietas cietajos vākos gluži kā īstai grāmatai;
3) Foto mirkļus var izkārtot interesantā veidā - ievietot dažāda izmēra gan lielas, gan mazas bildes, pievienot komentārus vai pat garus notikumu aprakstus;
4) Fotogrāfijas tajā neizkrīt un nepazūd pēc caurskatīšanas;
5)Var uztaisīt vairākos eksemplāros;
6) Ērti veidot tematiskos albūmus;
7) Ērti glabāt, aizņem maz vietas;
8) Fotogrāmatā var salikt līdz pat 500 fotogrāfijām;
9) Parādīt draugiem un mīļajiem savus piedzīvojumus, ceļojumus un notikumus - ar fotogrāmatu ir ļoti aizraujoši, ērti un vienkārši;
10) Galvenais - to var izveidot pašam neizejot no mājas.

 

Atceries! Albumi.lv glabā visas pasūtītās un iesāktās fotogrāmatas. Tu vari tās pasūtīt arī vēlāk, galvenais, lai Tu būtu reģistrēts klients.

 

 

 

Parādi draugiem!

Neturi sveci zem pūra! Palepojies ar savu veikumu un parādi savas fotogrāmatas elektronisko versiju draugiem, nosūtot linku uz Tevis veidoto fotogrāmatu e-pastā, vai publicē to savā Facebook vai Draugiem.lv profilā. Tagad Tavu albumu redzēs un varēs novērtēt visi Tavi draugi, kas lasa, ko tu runā! Tev tikai jānospiež poga vai savā Profilā pie iesāktajiem vai izpildītajiem pasūtījumiem jānospiež "Publicēt".

Atceries! Šī iespēja Tev ir bez maksas, Tev pat nav jāpasūta izveidotā fotogrāmata.

 

Tev noteikti ir iemūžinātas skaistas atmiņas, saglabā tās atbilstoši to vērtībai - fotogrāmatā!