Lietošanas noteikumi

Albumi.lv lietošanas noteikumi

Lietotājs

 1. Par Albumi.lv lietotāju var kļūt katrs, kas vēlas ielādēt bildes www.albumi.lv (portāla darbību organizē un koordinē SIA „Albūmi”, turpmāk tekstā – Albumi.lv), izveidot un pasūtīt foto albumu vai kalendāru ar sevis izvēlētām bildēm. Lai to izdarītu, Lietotājs var nereģistrēties, taču tad ielādētās bildes, iesāktie un veiktie pasūtījumi nesaglabāsies. Mēs rekomendējam pirms pasūtījuma veikšanas reģistrēties, norādot derīgu e-pasta adresi un paroli.
 2. Lietotājs bez maksas var ielādēt bildes 1 GB apjomā. Par katru veikto pasūtījumu, tiek piešķirts papildus 1 GB uz 2 gadiem bez maksas. Albumi.lv nenes nekādu atbildību par lietotāja ielādēto bilžu pazušanu no interneta vietnes albumi.lv. Tādēļ lūdzam neizmantot albumi.lv kā Jūsu attēlu vienīgo glabātuvi. Albumi.lv patur tiesības dzēst bildes ar ES likumdošanā aizliegtu saturu un liegt piekļuvi Lietotājam.
 3. Bildes, kas nav izmantotas nevienā pasūtījumā, var tikt nodzēstas pēc 2 mēnešiem kopš ielādes.
 4. Bildes, kas ir izmantotas jebkādā pasūtījumā, var tikt nodzēstas pēc 6 mēnešiem kopš šī konkrētā pasūtījuma veikšanas.
 5. Bildes no 3. un 4. punkta tiek dzēstas tikai tādā gadījumā, ja pārsniedz lietotājam atljauto diska vietu. Vispirms tiks dzēstas neizmantotās bildes, pēc tam izmantotās, to ielādes secībā.

Maketa veidošana

 1. Fotogrāmatas un foto kalendāra maketu veido pats klients, ielādējot bildes izveidotajā galerijā un izvēloties piedāvātos izkārtojuma veidus vai veidojot pats savu izkārtojumu. Veicot pasūtījuma apstiprināšanu, lietotājs uzņemas pilnu atbildību par izveidotā maketa kvalitāti, t.sk. izmantoto bilžu kvalitāti, attēlu izkārtojumu lapaspusēs un pasūtījumā kopumā, izvēlēto fonu krāsu saderību ar attēlu izmēriem un krāsu toņiem utt.
 2. Atsevišķi vienojoties un par noteiktu samaksu, fotoalbumu un foto kalendāru maketu noteiktā termiņā var izgatavot Albumi.lv.

Kvalitāte

 1. Lietotājs ir atbildīgs par izveidotā maketa kvalitāti.
 2. Lietotājs ir atbildīgs par maketā izmantoto attēlu kvalitāti. Albumi.lv iesaka pirms maketa veidošanas veikt bilžu apstrādi un korekciju. Lūgums pievērst uzmanību brīdinājuma zīmēm, kas automātiski parādās pie zemas kvalitātes attēliem. Ja maketā Lietotājs izmanto zemas kvalitātes attēlu (ar mazu izšķirtspēju, tumšas bildes, bildes fotografētas pret sauli utt.), šie attēli var sanākt miglaini, pārāk tumši vai izgaismoti. Lietotājs ir brīdināts par sekām, izmantojot foto albuma vai foto kalendāra izveidē zemas kvalitātes attēlus, un Albumi.lv šajos gadījumos pretenzijas par drukas kvalitāti nepieņem.
 3. Albumi.lv kvalitātes politika ir nodrošināt esošos un iespējamos klientus ar augstas kvalitātes produkciju.
 4. Gadījumā, kad Albumi.lv veido produkcijas maketu, mēs uzņemamies atbildību par izgatavotā maketa kvalitāti. Šajā gadījumā Albumi.lv pienākums ir brīdināt Klientu par bilžu kvalitātes neatbilstību.
 5. Ja Lietotājam rodas iebildumi par foto albuma vai foto kalendāra drukas kvalitāti vai izgatavotā produkta kvalitāte neatbilst vispārpieņemtajiem poligrāfijas standartiem, Lietotājam ir tiesības atgriezt saņemto produkciju 10 (desmit) darba dienu laikā, atnesot izgatavoto foto albumu vai foto kalendāru uz Albumi.lv biroju personīgi vai to atgādāt, izmantojot pasta vai kurjerpasta pakalpojumus (ko apmaksā pats Lietotājs), šajā gadījumā par to telefoniski vai ar epasta starpniecību informējot Albumi.lv, un aizpildot noteikta parauga iesniegumu. Visi gadījumi tiek 10 (desmit) darba dienu laikā individuāli izskatīti un risināti. Ja iebildumi ir pamatoti, tad, vienojoties ar klientu, pasūtījums tiek pārdrukāts vai 10 (desmit) darba dienu laikā tiek atgriezta samaksātā nauda uz Lietotāja norādīto bankas kontu.

Pasūtījuma apstiprināšana un izpilde

 1. Pirms veikt izveidotās foto grāmatas vai foto kalendāra pasūtījuma apstiprināšanu, Lietotāja pienākums ir pārbaudīt izveidoto maketu, pie pasūtīšanas aizpildīt norādītos laukus, uzrādot derīgu epastu un telefona numuru, lai saņemtu bezmaksas īsziņu, kad pasūtījums būs izgatavots.
 2. Pasūtījuma izgatavošanas laiks ir laiks no pasūtījuma apmaksas vai apstiprināšanas brīža līdz momentam, kad produkts (fotoalbums vai kalendārs) ir saņemams Albumi.lv birojā vai nosūtīts ar pasta vai kurjera starpniecību. Pasūtījuma izgatavošanas standarta laiks ir 5 – 10 darba dienas.
 3. Par papildus samaksu ir pieejams ekspress izgatavošanas laiks, kas ir 1 - 2 darba dienas.
 4. Par pasūtīto produkciju Lietotājs apmaksu var veikt ar maksājuma kartēm VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS vai ar Swedbank interneta bankas starpniecību pasūtījuma noformēšanas laikā, vai izvēlēties veikt apmaksu kasē skaidrā naudā pie pasūtījuma saņemšanas. Ja Lietotājs vēlas maksājumu veikt ar bankas pārskaitījumu, tad Lietotājam ir jāsazinās ar Albumi.lv.
 5. Albumi.lv ir tiesības sūtīt atgādinājumus par veikto pasūtījumu apmaksas veikšanu.

Atlaides

 1. Lietotājs var iegūt atlaides pasūtījuma apmaksai, ja veicis pasūtījumu noteiktajā akcijas periodā un atlaižu laukā ievadījis norādīto atlaides kodu.
 2. Par akcijām un atlaidēm Albumi.lv paziņo savā mājas lapas Albumi.lv akciju sadaļā, epastu izsūtnes veidā vai sociālajos tīklos.
 3. Albumi.lv nav pienākums piešķirt Lietotājam atlaides, ja Lietotājs pie pasūtījuma veikšanas atlaižu laukā nav ievadījis noteiko atlaižu kodu.
 4. Atlaides un akcijas tiek organizētas pēc Albumi.lv ieskatiem un brīvas izvēles. Albumi.lv nav pienākums informēt katru Lietotāju par piedāvāto atlaidi.
 5. Albumi.lv nav pienākums pieškirt Lietotājam atlaidi, ja Lietotāja veiktais pasūtījums neatbilst atlaides nosacījumiem, un kādu kļūdainu iemeslu dēļ sistēma ir pieņēmusi un aprēķinājusi atlaidi cita veida pasūtījumam. Ja Lietotājs ir apmaksājis mazāku pasūtījuma cenu nekā vajadzēja maksāt saskaņā ar cenrādi, tad pirms produkta izsūtīšanas vai pie preces saņemšanas Lietotāja pienākums ir apmaksāt cenas starpību.
 6. Atlaides neattiecas uz pasūtījuma piegādi.
 7. Atlaides nesummējas.

Piegāde

 1. Izgatavoto fotoalbumu vai kalendāru Jūs variet saņemt bez maksas Albumi.lv birojā Rīgā, Starta iela 1, darba laikā.
 2. Latvijas teritorijā piegādi nodrošinam ar Latvijas Pasta starpniecību ierakstītu pasta sūtījumu veidā, saskaņā ar noteikto cenrādi.
 3. Rīgas pilsētas robežās ir iespējams izvēlēties piegādi ar kurjera starpniecību, saskaņā ar noteikto cenrādi.
 4. Pasūtījuma saņemšanas laiks = Izgatavošanas laiks + sūtīšanas laiks (vidēji 7-10 dienas). Albumi.lv neuzņemas atbildību par Latvijas Pasta organizētās piegādes kavēšanu.
 5. Gadījumā, ja Lietotājs nav saņēmis savu pasūtījumu 21 dienas laikā no pasūtījuma izsūtīšanas dienas, t.i. dienas, kad tika nosūtīta īsziņa par pasūtījuma izgatavošanu, Lietotājam ir jāsazinās ar Albumi.lv.

Izmaiņu veikšana

 1. Izmaiņu veikšana pasūtītās fotogrāmatas vai foto kalendāra maketā bez papildus samaksas ir iespējama tikai nekavējoties zvanot uz Albumi.lv biroju un vienojoties par maketa izmaiņām, un tikai ar nosacījumu, ja pasūtījums vēl nav nodrukāts. Pretējā gadījumā izmaiņu veikšana maketā iespējama tikai par papildus samaksu, vienojoties ar Albumi.lv.
 2. Jebkuru izmaiņu veikšana pasūtījumā pēc tā apstiprināšanas (piemēram, norādītajos kontaktos, piegādes adresē, epastā, naudas atgriešanas operācijas, samaksātās naudas piesaiste nākamajam pasūtījumam utml.) ir iespējama sazinoties ar Albumi.lv pa telefonu vai epastu un vienojoties. Albumi.lv ir tiesības ieturēt 10 % no pasūtījuma summas pasūtījuma apstrādes izmaksu segšanai.
 3. Pasūtījumu atcelt bez papildus samaksas ir iespējams 1 (vienas) stundas laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, sazinoties ar Albumi.lv. Ja pasūtījums veikts ārpus Albumi.lv darba laika, Lietotājam ir tiesības atcelt pasūtījumu līdz nākamās darba dienas plkst. 9:00, sazinoties ar Albumi.lv.

Publicēšana

 1. Lietotājam tiek dota iespēja savu izveidoto fotogrāmatu vai kalendāru parādīt citiem, to publicējot draugiem.lv vai facebook.com mājas lapās vai nosūtot apskates saiti e-pastā uz Lietotāja norādīto epasta adresi.
 2. Lai publicētu fotogrāmatu vai kalendāru, tam iepriekš jābūt izveidotam, bet nav obligāti jābūt pasūtītam.
 3. Publicējot savu izveidoto fotogrāmatu vai kalendāru draugiem.lv vai facebook.com mājas lapās, tā kļūst pieejama publiskai apskatei attiecīgajās tīmekļa vietnēs, sadaļā „Es runāju” tiek norādīta saite uz to.
 4. Publicējot foto albumu vai kalendāru, Lietotājs dod iespēju citiem ne tikai apskatīties publicēto materiālu, bet arī nokopēt un pasūtīt to, pēc nepieciešamības veicot korekcijas. Foto albumu vai kalendāru var publicēt, ja netiek pārsniegta lietotājam atļautā diska vieta. Pārsniedzot atļauto diska vietu, publicēts foto albums vai kalendārs automātiski kļūst nepieejams pārējiem.
 5. Izveidotā albuma vai kalendāra publicēšana ir Lietotāja brīvprātīga izvēle.
 6. Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas materiālu publiskošanas vai nosūtīšanas rezultātā. Albumi.lv nav atbildīga par albumi.lv Lietotāju publiskotajiem materiāliem un/vai savstarpēji nosūtītajiem materiāliem un šajā sakarā radītajam sekām.

Dāvanu kartes

 1. Lietotājs var iegādāties dāvanu kartes sākot no 5 Eur jebkurā nominālvērtībā līdz 100 Eur. Dāvanu kartes, vai to atlikusī vērtība, netiek mainītas pret naudu vai citu dāvanu karti. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši no iegādes datuma. Dāvanu karti var izmantot vairākās reizēs. Dāvanu kartes kods ir jāievada atlaižu koda lauciņā pie pasūtījuma noformēšanas vai dāvanu karte jāatnes personīgi uz Albumi.lv biroju pie pasūtījuma saņemšanas.
 2. Ja pasūtījums, ko Lietotājs vēlas apmaksāt ar dāvanu karti, pārsniedz dāvanu kartes vērtību, tad Lietotājam radusies starpība ir jāapmaksā ar kādu no piedāvātajiem apmaksas veidiem.
 3. Ja dāvanu karte tiek pazaudēta, sabojāta vai nozagta, tā netiek atjaunota. Dāvanu kartes īpašnieks ir atbildīgs par dāvanu kartes koda neizpaušanu citām personām.

Citi noteikumi

 1. Lietotājs uzņemas pilnu atbildību par izmantoto attēlu autortiesību likumdošanas normu ievērošanu.
 2. Lietotājs augšuplādējot bildes garantē, ka viņam pieder autortiesības uz šīm bildēm vai tās ir likumīgi iegūtas un Lietotājam ir tiesības šīs bildes lietot un brīvi ar tām rīkoties.
 3. Albumi.lv ir tiesīga izmantot Lietotāja augšuplādētās bildes tikai Lietotāja veiktā pasūtījuma izgatavošanai. Lietotāja izveidoto foto albumu vai kalendāru, kā arī to attēlus, Albumi.lv ir tiesīgi izmantot tikai iepriekš par to vienojoties ar Lietotāju.
 4. Albumi.lv ir tiesīga bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot vai liegt Lietotājam pieeju albumi.lv, dzēst jebkuru informāciju.
 5. Albumi.lv ir tiesīga sūtīt jaunumus e-pastu un sms veidā Albumi.lv lietotājiem. Lietotājiem ir tiesības atrakstīties no jaunumu saņemšanas.
 6. Albumi.lv tiek atbrīvota no atbildības vai nepilnīgas saistību neizpildes, ja saistību neizpilde radusies nepārvaramu, ārkārtēja rakstura apstākļu rezultātā, kā arī neparedzētu iekārtu tehnisko bojājumu rezultātā, kuru darbība sākusies pēc Lietotāja pasūtījuma veikšanas, un kuru Albumi.lv nevarēja paredzēt un ar saprātīgiem līdzekļiem novērst vai ietekmēt, un kas tieši ietekmē pasūtījuma izgatavošanu. Šādā gadījumā 5 (piecu) darba dienu laikā par to jāziņo Lietotājam, norādot iespējamo pasūtījumu izpildes termiņu.
 7. Albumi.lv lietošanas noteikumi ir saistoši katram Albumi.lv Lietotājam – gan reģistrētam, gan nereģistrētam.
 8. Šie Albumi.lv lietošanas noteikumi stājas spēkā ar brīdi, kad Albumi.lv tos ir publicējis savā mājas lapā.
 9. Veicot pasūtījumu, Lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekritis Albumi.lv lietošanas noteikumiem un visām tajos veiktajām izmaiņām.
 10. Albumi.lv ir tiesības jebkurā laikā, pēc saviem ieskatiem, mainīt šos noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma, un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas Albumi.lv mājas lapā www.albumi.lv. Albumi.lv nav pienākums informēt Lietotājus par veiktajām izmaiņām.
 11. Katram Albumi.lv Lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt šos noteikumus, lai savlaicīgi iegūtu informāciju par to izmaiņām.
 12. Visi strīdi, kas saistībā ar šiem noteikumiem rodas starp Albumi.lv un Albumi.lv Lietotāju, tiek risināti savstarpējo pārrunu ceļā. Ja strīdus tādā veidā atrisināt neizdodas, tie risināmi saskaņā ar LR likumdošanu.
 13. Ņemot vērā ražošanas iespējas, A5 un A4 izmēra fotožurnāliem, pie lielāka lappušu skaita, lapas, kuras atrodas fotožurnāla vidū, var tik apgrieztas vairāk nekā izskatās veidošanas procesā.